برخی از ویژگی های مهم داشتن آپل آی دی

مدیر سایت مدیر سایت
83 بازدید
ویژگی های اپل آی دی

شرکت اپل برای هر شخص یک شناسه تولید کرده است همانند یک ایمیل شخصی برای فرد میماند و با آن میتواند کارهای مربوط به گوشی را انجام دهد که به آن اپل آیدی گفته است، پس هر شخصی که یک گوشی آیفون دارد باید یک اپل آیدی هم داشته باشد تا بتواند تمامی برنامه های مورد نیاز خود را دانلود نماید.

اپل آیدی به کاری می‌آید؟

قطعا برای شما پیش خواهد آمد که بخواهید برنامه ای را از اپ استور دانلود کنید اما دسترسی های لازم را نداشته باشید، شما با داشتن اپل آیدی میتوانید به تمام برنامه های موجود در اپ استور دسترسی داشته باشید.

شما با داشتن اپل آیدی حتی میتوانید برنامه های پولی اپ استور را هم دانلود نمایید زیرا زیر ۴۰ درصد از فایل های این برنامه رایگان هستند پس قطعا داشتن یک اپل آیدی خیلی به کار شما خواهد آمد.

باید بدانید که شما در گوشی های آپل با اپل آی دی میتوانید به سرویس هایی همانند آیکلود دسترسی داشته باشید. حال این سرویس به چه درد میخورد؟ شما با این سرویس میتوانید از تمامی فایل های مهم گوشی خود بک آپ بگیرید و اگر مشکلی برای شما پیش آمد و فایلی از گوشی حذف شد با این بکاپ فایل هارا بازگردانی کنید. همچنین یکی از بخش های خوب داشتن آپل قابلیت دانلود کتاب های مورد نیاز خودتان از eBook میباشد.

یکی از نکات جالب داشتن اپل آی دی این میباشد که شما میتوانید فیس تام را داشته باشید که یک سرویس مکالمه تصویری برای گوشی های آیفون میباشد.

سوالی برای شما پیش خواهد آمد که آیا همه افراد میتوانند اپل آیدی داشته باشد؟

پاسخ مشخص هست که هیچ محدودیتی برای ساخت اپل آیدی وحود ندارد و همانطور که تمامی افراد میتوانند برای خود ایمیل شخصی داشته باشند، میتوانند اپل آیدی هم داشته باشند.

دسته بندی آپل آیدی بلاگ
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3+ محصولات
27+ سفارشات تکمیل شده
+472 کاربران
1+ مطالب وبلاگ

پرداخت آنلاین

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از آخرین پیشنهادها و تخفیف های ما زودتر از بقیه با خبر شوید!
ورود به سایت